Oferta dla firm

Posiłek jest integralną częścią każdej przerwy w pracy. Czas ten powinien pozwolić zarówno na regenerację sił, jak i chwilę relaksu. Aby organizm zregenerował się w pełni, nie może zabraknąć żadnego ze składników odżywczych. Skomponowane przez naszych doświadczonych dietetyków posiłki, dostarczą Twojemu pracownikowi energii, witamin i wszelkich niezbędnych substancji odżywczych. Nie ma nic gorszego jak przemęczony i głodny pracownik… Zdając sobie świetnie z tego sprawę przygotowaliśmy specjalną ofertę śniadaniową i lunchową dla Państwa firmy.

STANDARD LUNCH

Twoi pracownicy uwijają się jak mrówki? Chcesz żeby szybko i sprawnie zregenerowali siły podczas posiłku? STANDARD LUNCH to idealna opcja dla Ciebie!

MENU

 

GALERIA

 

SALAD BOX

Masz zamiar zapewnić swojemu zespołowi pożywny, a równocześnie lekki posiłek? Wybierz zdrowy i pełen witamin SALAD BOX!

MENU

 

GALERIA

 

FIT LUNCH

Szukasz pysznego ale niskokalorycznego lunchu? Cenisz zdrowy styl życia u siebie i swoich współpracowników? FIT LUNCH jest rozwiązaniem dla Ciebie!

MENU

 

SNACK BOX

W twojej firmie nikt ani na chwilę nie odrywa się od pracy? Wszyscy jedzą przy swoich biurkach? W takim razie SNACK BOXY to zestaw którego potrzebujesz!

MENU

 

ONE BITE

Nie interesuje cię żadna z powyższych opcji? Szukasz tylko pojedynczych przekąsek? Jeżeli tak to zajrzyj do oferty ONE BITE!

MENU